Odsávače pár Miele: čerstvý vietor v kuchyni

Miele - www.modernysvet.skUž dávno neplatí, že pri navrhovaní kuchyne sa musíte obmedzovať rozmermi a možnosťami inštalácie odsávača pár. Nové vysoko výkonné modely Miele nelimitujú vaše predstavy o dizajne a počas prevádzky automaticky prispôsobujú výkon aktuálnej intenzite varenia. Tri rôzne riešenia splnia predstavy aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Priamo vo varnej ploche

Odsávač môže byť integrovanou súčasťou varného centra Miele. Vyberať môžete z 3 nových setov, v ktorých sú nakombinované osvedčené kuchynské spotrebiče – od indukčných varných dosiek, cez nerezovú grilovaciu plochu TepanYaki, až po indukčný wok.  Súčasťou týchto modelov CombiSetov je aj integrovaný odsávač pár umiestnený uprostred setu, ktorý nasáva výpary vo výške varnej dosky. Vzduchotechnika je v tomto prevedení schovaná v kuchynskej skrinke.

Modely: Miele CSDA 1010, 1020, 1030

Miele - na stropeV strope aj obložení

Odsávač môže byť okrem bežného umiestnenia nad kuchynským ostrovčekom inštalovaný napríklad aj v obložení nad varnou doskou. Vďaka šírke 90 cm a hĺbke 50 cm  je v kuchyni takmer neviditeľný a zvukovo neruší ani pri najvyššom stupni odsávania, kedy hladina hluku dosahuje iba 57 dB. Napriek kompaktným rozmerom a tichej prevádzke prekvapí aj svojou účinnosťou. Pri plnom výkone 750 m³/h dokáže efektívne odsať aj pachy z pripáleného jedla.

Model: Miele DA 2806

 

Miele nad varnou zónouNad varnou zónou  

Klasické riešenie odsávača pár nemusí znamenať ústupok dizajnu. Ploché telo a 90 cm široký sklenený kryt sú vzájomne prepojené, takže celkový optický dojem nie je ničím rušený.  Prístroj s hladinou akustického výkonu len 55 dB  neruší ani pri najvyššom výkone. Energetická účinnosť  ho zaraďuje do kategórie A+.

Model: Miele DA 5796 Next Step

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.