PUMA A DEE & RICKY predstavuje novú kolekciu

PUMA - DEE&RICKY - www.modernysvet.skPUMA už druhýkrát spolupracuje s Dee & Ricky. V kolekcii je prepojený bláznivý svet tejto dizajnérskej dvojky zo Staten Islandu v New Yorku a športový odkaz značky PUMA.

Bratia vyrástli v New York City, detstvo strávili skríningom okolitých štvrtí, jazdením na skateboarde a obdivovaním pouličných umelcov a ich práce na betónových stenách. Ich druhá kolekcia pre Pumu je preto plná potuliek a skvelého pocitu z objavovania. Produkty kombinujú ikonické vizuály máp metra a graffiti.

Tenisky PUMA Basket sú hravé, v hornej časti majú inovatívne textílie so zaujímavou potlačou. Žiarivé farby a netypické materiály prežiaria ulice a sú jasným dôkazom, že táto bratská dvojica má naozaj zmysel pre humor.

PUMA DEE&RICKY - www.modernysvet.skBasket Mid Dee & Ricky Biga ukazujú nový smer klasických tenisiek, nechýba na nich trend tohto roka – odnímateľné nášivky s veselými motívmi.

Kolekcia topánok je doplnená aj produktami z radu oblečenia a doplnkov, napr. bundy, tričká, nohavice, ruksaky alebo šiltovky.

Produkty sú k dispozícii na www.puma.com.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.