Výnimočné momenty si zaslúžia mimoriadnu vôňu: s.Oliver FOR HER & FOR HIM

Vône s.Oliver FOR HER & FOR HIM sú ódou na eleganciu v každodennom živote, na hodiny pri sledovaní hviezd a na výnimočné momenty šťastia. Bohaté odtienky kompozícií vôní zachytávajú momenty bezstarostnej radosti zo života, ktoré nám v pamäti ostávajú naveky. Koncept dvojičky vôní pre všetkých sebavedomých, ktorí životom kráčajú s ľahkosťou a vzletne a ktorí vedia oceniť hodnotu všetkého, čo je mimoriadne.

s. Oliver ilustracne fotoVône s.Oliver FOR HER & FOR HIM sú ódou na eleganciu v každodennom živote, na hodiny pri sledovaní hviezd a na výnimočné momenty šťastia. Bohaté odtienky kompozícií vôní zachytávajú momenty bezstarostnej radosti zo života, ktoré nám v pamäti ostávajú naveky. Koncept dvojičky vôní pre všetkých sebavedomých, ktorí životom kráčajú s ľahkosťou a vzletne a ktorí vedia oceniť hodnotu všetkého, čo je mimoriadne. 
THE MOMENT IS OURS
Je to očakávanie, že prichádza niečo mimoriadne? Alebo je to samotný moment, ktorý nás očarí a pomáha zabudnúť na všetko ostatné? Čo ostáva, to je spomienka na pocity šťastia a spätosti, ktorá bola zachytená v dvoch klasických štýlových vôňach.

s.Oliver vône - novinky - www.modernysvet.skFOR HER
Dámska vôňa s.Oliver FOR HER okúzľuje svojou elegantnou kvetinovou kreáciou vôní, ktorá jej cez kvetinové srdce s tureckou ružou, ľahkou ovocnou pivóniou a jemnou magnóliou dodáva jemnú ženskú zmyselnosť. Na úvod vás osvieži červené korenie, oživujúci bergamot a exotický závan liči. Vložené do púdrovo balzamového lôžka z irisu, mošusu a ambry jemne doznieva ženská atmosféra kompozície.
FOR HIM

s.Oliver FOR HIM otvárajú dynamické tóny vôní z čierneho čaju, chrumkavého čerstvého jablka a korenistej arómy červeného korenia. V srdci nasleduje elegantne mužský tón z rozmarínu, geránia a kvetinových zelených listov fialky. Mimoriadna vôňa vyúsťuje do exkluzívneho tónu z tonkovej fazule, machu a mošusu. Vône s.Oliver FOR HER & FOR HIM ponúkajú každodenný luxus vďaka mimoriadnej kvalite kreácií.

ŠTÝLOVÉ BALENIE
Nude a staroružová sú luxusné farby sezóny. Ich nositeľka žiari elegantnosťou a ženskosťou. Flakón s.Oliver FOR HER inšpirovaný módou sa oblieka presne do tohto farebného tónu. Malá mašlička so švom prepožičiava dizajnu zdržanlivú hravosť. Štýlový dojem dotvára vrchnáčik ružovo zlatej farby a jemná štruktúra skleneného flakónu.

s.Oliver FOR HIM sa predstavuje v noblesnom sivom tóne. Sivá pôsobí ušľachtilo a suverénne. V spojení s metalízovým vrchnákom tmavého antracitu vyžaruje dizajn pánskej vône vznešenú mužskosť. Vplyv módy sa odráža aj pri pánskej vôni v dizajne škatuľky, ktorá má prúžkovaný vzhľad a nesie label s.Oliver.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.