Zážitok v troch dimenziách pre váš šatník

Perwoll renew3D Black 1LDoprajte svojmu šatníku zaslúženú  starostlivosť a ochranu. Postarajte sa o cenné kúsky vašej garderóby s novým radom obľúbenej značky Perwoll – Perwoll renew 3D. Vďaka jedinečnému zloženiu získa vaše oblečenie hneď tri rozmery nádhernej farby – intenzívny, žiarivý a dlhotrvajúci. Jednoducho presne ten odtieň, do ktorého ste sa pri kúpe outfitu zamilovali.

Postarajte sa o svoj šatník

Naše oblečenie je počas dňa vystavené mnohým zaťažkávajúcim skúškam, ktoré si niekedy ani neuvedomujeme. Pot, nepriaznivé počasie, časté pranie, rôzne druhy znečistenia – to všetko ho postupne znehodnocuje, výsledkom čoho je strata pôvodnej farby a kvality tkaniny, zašednutie a obávané žmolky. Doprajte vášmu šatníku náležitú ochranu vďaka novinke Perwoll renew 3D a s ním spojené výhody mimoriadne účinného 3D zloženia.

Perwoll Sport&Active 1LPre milovníkov farieb aj pre športovcov

Nový Perwoll renew 3D jednoducho presne vie, aký typ starostlivosti vaše oblečenie potrebuje, a to nezávisle od citlivosti jeho materiálov. Vašim farbeným, čiernym a bielym obľúbeným kúskom zo šatníka zabezpečí zážitok v 3 dimenziách v podobe intenzity, stability a žiarivosti farieb. K dispozícii je v troch variantoch.

Pri praní funkčného oblečenia sa vďaka variantu Perwoll sport activecare 3D pre športové oblečenie môžete zase spoľahnúť na „refresh efekt“, funkčnosť membrán a neutralizáciu zápachu.

S Perwollom tak vyperiete teraz bez problémov rôzne druhy textílií, a to bez toho, aby stratili svoju pôvodnú farbu a tvar. Špeciálna receptúra svojim posilneným zložením chráni každé jedno vlákno a udržuje jeho pôvodnú farbu. Už vás tak nemusí trápiť zašednutie spôsobené praním.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.