Média zvolili svoju Miss Universe, je ňou Bratislavčanka Zuzana Kollárová

miss-mediaFinále 18. ročníka Miss Universe Slovenskej republiky 2016 sa uskutoční v sobotu 1. októbra 2016, ale média si svoju víťazku zvolili už dnes. Riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová informovala média o špecifikách finálového večera krásy a o cenách, ktoré na víťazku čakajú.  Súčasťou podujatia pre média bola aj voľba Miss Média. Toto ocenenie si odniesla Bratislavčanka Zuzana Kollárová.  

V Showroome Mercedes – Benz, partnera súťaže,  sa konala tlačová konferencia k finále súťaže Miss Universe Slovenskej republiky 2016.  Okrem podrobností o finálovom večeri sa zástupcom médií predstavili aj jednotlivé finalistky súťaže.  Priamo na poduajtí sa uskutočnila prvá voľba Miss, a to v kategórii Miss Média. Najviac hlasov získala 24-ročná Zuzana z Bratislavy.  Okrem titulu si Miss Media odniesla aj poukaz na víkendový pobyt v Spa Aphrodite Rajecké Teplice pre 2 osoby v prezidentskom apartmáne  v celkovej hodnote 5 000 €.  

Do začiatku záverečného večera čaká na finalistky ešte náročný program. Prvýkrát v 18-ročnej histórii súťaže bola od kastingov po finále skoro polročná pauza spôsobená posunom finálového večera smerom k svetovému finále Miss Universe. Finalistky mali dostatok času na prípravu, ale aj na prípadné korekcie. Podľa riaditeľky súťaže sú už teraz pripravené predviesť sa v čo najlepšej forme. Samozrejeme, čím je termín bližší, tým sú požiadavky a časová náročnosť vyššie.

Tento rok sa bude udeľovať titul Miss TIP televíznych divákov, Miss Emma, Miss Chi Biosilk, Miss Mary Kay, Miss najkrajšie oči IClinic. Na celkovú víťazku Miss Universe 2016 čaká okrem iných cien aj Mercedes  Benz triedy A, letenka na svetové finále a prsteň Daisy v hodnote 5 260 € od Briliant.

112 finalistiek Miss Universe Slovenskej republiky 2016

 1. Kristína Šulová, Banská Bystrica, 22 r.
 2. Laura Belicová, Bratislava, 21 r.
 3. Veronika Balcová, Ružomberok, 24 r.
 4. Jana Streličková, Bytča, 25 r.
 5. Alexandra Hudzíková, Poprad, 25 r.
 6. Katarína Vasmerová, Dunajská Streda, 24 r.
 7. Lea Kováčová, Nitra, 25 r.
 8. Zuzana Kollárová, Bratislava, 24 r.
 9. Adriana Hrbánová, Malá Mača, 19 r.
 10. Karolína Miková, Poprad, 22 r.
 11. Petra Agalareva, Bratislava, 20 r.
 12. Andrea Ridošková, Trenčín, 24 r.

Na Miss Universe uvidíte tieto módne kolekcie :

1.Úvodná kolekcia: DIAMOND LUISANT

Módna značka Diamond Luisant vznikla v roku 2015. Zakladateľom a módnym návrhárom  tejto značky je p. Diamond – módny návrhár a Josemar Andena – spoluzakladateľ. Diamond Luisant je kreatívny a nádejný návrhár, vyznačujúci sa vlastným štýlom, ktorý je inšpirovaný dokonalosťou krásy a éterickosťou, zahalenou dotykom dramatickosti.

Diamond Luisant je prvá talianska luxusná dielňa , ktorá využíva na tvorbu modelov 100 % animal free a sú touto špecifikáciou jedinou talianskou značkou s vizitkou animal free. Má certifikát LAV (Italian „ Anti vivisection legue „), získaný level – maximum http://www.animalfree.info/en/. Tento certifikát majú aj iné svetoznáme značky, ako je Giorgo Armani.

Špecializujú sa na tvorbu luxusných šiat pre vyššiu vrstvu  v štýle  haute couture. Každý model je ručnou a jedinečnou prácou návrhára a nesie v sebe kus osobnosti.

Aj napriek tomu, že Diamond Luisant je nováčikom na talianskom trhu, má za sebou množstvo módnych prehliadok v domácom Miláne v rámci MILANO FASHION WEEK september 2015, február 2016, ale aj v zahraničí na prestížnych miestach ako je Dubai, Canes, Sanremo s hudobným festivalom v roku 2015, Miss Earth Švajčiarska 2016.

V tomto čase sa pripravujú na tvorbu šiat pre manželku významného amerického režiséra, ktorá bude žiariť v šatách DIAMOND LUISANT na udeľovaní Oscarov a pracujú na novej kolekcii spoločenských šiat.

 

 1. Módna prehliadka – LA CASA HERMOSA

LA CASA HERMOSA (špan. „dom krásy“) je prestížny módny salón so sídlom na Floride, zameraný na kompletný styling a individuálne poradenstvo na výnimočné príležitosti. Orientuje sa najmä na večerné róby pre finalistky súťaží krásy. V šatách z ich dielne si zisk svojho titulu vychutnali víťazky posledných ročníkov Miss America, Miss USA, Miss Teen USA.

Salón LA CASA HERMOSA založila americká módna návrhárka a štylistka Robin Fleming, ktorá v svojom módnom dome ponúka vlastnú kolekciu i exkluzívne kolekcie od špičkových návrhárov, akými sú Badgley Mischka, Sherri Hill či Tony Bowls, ktorí obliekajú hviezdy ako Eva Longoria, Brooke Shields a Mary Kate a Ashley Olsen.

 

 1. Kolekcia plaviek – Jana Gavalcová – Kolekciu plážových setov z tradičnej modrotlače navrhla exkluzívne pre finalistky Miss Universe Slovensko módna vizionárka Janka Gavalcová. Návrh setov vychádza z jej konceptuálnej kolekcie TRUE BLUE, v ktorej unikátnym spôsobom prezentuje modrotlač v svetle súčasnej módy s puncom tradičného umenia, manuálneho farbenia materiálov a v inovatívnych farebných úpravách.

Kolekcie šiat a plaviek sú doladené lodičkami FIORANGELO.

Dievčatá budú bojovať dovedna o 9 titulov:

Vedľajšie tituly:

Miss Média – novinárska cena

Miss Emma – najzaujímavejšia finalistka čitateľov ženského mesačníka

Miss Mary Kay – najzaujímavejšia tvár kozmetickej spoločnosti

Miss CHI BIOSILK – najkvalitnejšie vlasy

Miss najkrajšie oči I CLINIC

Miss Tip divákov RTVS – SMS hlasovanie divákov

A tri hlavné tituly 1., 2. VicemissMiss Universe SR 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.