V teple a v pohodlí s novou kolekciou

Sychravá jeseň, kedy vonku poletuje lístie a počasie je snáď neustále zamračené, nás láka k tomu, aby sme trávili celé dni doma. Teploty pod bod mrazu ešte neklesli, ale vy už teraz neviete, ako sa zahriať? Príjemné flaušové oblečenie z KiK vás nielenže udrží v teple, ale vďaka dobrému strihu je tiež ideálnym, pohodlným kúskom na domáce nosenie.

Nie je nič lepšie, ako keď popoludní prídete domov, môžete konečne hodiť prácu za hlavu a chvíľu si užívať zaslúžený odpočinok. Aby ste si domáci relax maximálne užili, obliecť by ste si mali pohodlné domáce oblečenie. Poskytne vám dostatok komfortu a okrem toho je vyrobené z príjemných hrejivých materiálov. Okrem toho určite využijete aj flaušové kúsky, ktoré nedovolia, aby ste prechladli, a zároveň sú maximálne jemné na dotyk.

Hľadáte dlhý cardigan, do ktorého sa môžete zababušiť? V KiK teraz nájdete kardigány s kapucňou, ktoré vás dokonale zahrejú. Vďaka dlhšiemu strihu sa nemusíte báť, že vám bude fúkať na chrbát, a preto je vhodný nielen na doma, ale aj na prechádzky vonku alebo trebárs do práce.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.